Varastavat suomalaistenkin rahat. Tekevät eurooppalaisten tuhoa yhdessä Putinin kanssa ja nauravat typerille eurooppalaisille.
Näin apinoita koijataan.
Näin apinoita koijataan.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Venäjä ei saa rahaa Suomelta mutta Ukraina senkin edestä.
Samaa porukkaa kasakat ovat. Yhdessä kavaltavat länsimaiden kassat.
Onko typerämpää aloitusta tälle aamulle.
Venäläisille mikään ei ole typerää tai viisasta, kunhan yrittävät saada sekaannusta ja epäluottamusta aikaan kaikin tavoin.
Koijattu apinakin on herännyt.
Ainoastaan fyysisesti. Mentaalisesti, ei milloinkasn
Jokainen ajatteleva ihminen käsittää, että kyseessä on kasakoiden yhteinen huijaus. Valesotaa pidetään yllä, jotta rahaa virtaa Ukrainaan. Ukraina on osa Venäjää ja Zele on palkattu näyttelijä.
EU:n päättäjille virtaa miljoonia lahjuksia verovarojen kavallusprojektista. Trump kähmii natopellejen aseostojen voitot itselleen.
Kansalaiset ovat oikeasti apinaakin tyhmempiä.
Ovat. Heittämälläkin jopa tyhmempiä
All I am saying is the difference between humans and animals is that animals would never allow the dumbest of the herd lead them
On Suomen ytimen ydintä
Yhden ennustuksen mukaan nämä valtiot venäjä, valko-venäjä ja ukraina yhdessä tuumin tekevät tämän sodan, kun venäjä haluaa sen dnepr-joen hallintaansa siten, kun se sieltä valko-venäjältä laskee ukrainaan, niin se on tämän sodan tarkoitus, että venäjä saa dnepr-joen käyttöönsä tulevien muiden sota aikeiden toteuttamiseksi, esim hyökkäyksen israelia kohti vesiteitse.
Israhell menetti Ukrainansa.
Jollekin isoryssille. LoL