Saksan persun aFdn edustajan toimistossa näkyi videolla Venäjän armeija -kahvimuki samalla kun Venäjä suunnitteli drooni-iskua Leipzigin lentokentälle ja muutakin sabotaasia länteen. Persu pettää aina, myös Saksassa.
Onko Suomen persuilla omat Venäjän armeija -mukit?
Anonyymi-ap
23<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Ehkä Tynkkynen sai tällaisen Vwnäjän matkaltaan aikoinaan
Vasemmistolla on Naapuriseura joka nuolee venäjää - faktaa.
Hävisit punikki jälleen.
En hävinnyt. Saksan persun toimistossa oli Venäjän armeija -kahvimuki mikä kertoo mihin suuntaan he ovat kallellaan
Saksa on Saksa, eikä siellä ole persuja.
Kerro miksi teillä vassuilla on venäjämielinen Naapuriseura?
Siis hävisit.
Naapuriseura tukee Venäjän kansaa , mut ei tue venäjän perdurutto johtoa .
Ei Saksassa ole persuja, idiootti!
Sotasaalista?
Laitaoikeistoa kuten Suomen persut
Persulla on Suomen puolustusvoimien muki, jossa on leijona-vaakuna.
Putinin ykköstavoite on EU n hajoittaminen ja euroopan äärioikeisto tukee siinä Putinia loistavasti .
Trump olisi tyytyväinen kun EU hajoaisi . Trumpin olisi sit helpompi lopettaa Natokin .
Persut ei kuulu äärioikeistoon.
Persut on laitaoikeistoa joka on lähes äärioikeistoa
Eli persut ei sinunkaan mielestä ole äärioikeistoa.
Ano on liian vanha Putinin Wagner natsijoukkoihin , mut nuoremmat hopi hopi dinne .
Persuilki olis hyvä ol kaks puheenjohtaa , Sebe toiseksi . Saksan Afd toinen puheenjohtaja on ansioitunut lesbo .
Demuilla taitaa olla:
https://youtu.be/quhNej6IPpY?si=CmWEltQnlxBjIXZc
Sossut ne vasta Putinin hanurin nuolijoita on
Lipponen,Heinäluoma!
Kyllä täällä Suomessa on demarit jotka ovat olleet ryssän kavereita? Aloittivat 1918 kapinan, myöhemmin puoluejohdosta alkaen ovat käyneet venäjällä putinin puheilla ja keränneet kunniamerkkejä? Mutta eihän vassarit osaa nykyisin muuta kuin: persu persu ja nyt taitaa demujen kannatus laskea, paniikki iskee???
Kyllä siellä vasemmalla on runsaammin niitä putinisteja. Vasemmistoliitossa useampi, kun otetaan Lapin entiset änkyrä-kommunistit, nykyiset vasemmistoliitolaiset, jotka eivät ole aatettaan muuttaneet, vaikka puolue on sulanut alta.
Jussi Halla-ahon avustaja on venäläinen nainen!
Ei sentään afgaanimuslimi.
Venakko