"PRO-ÅÅLAND"!!!

"AHVENANMAA ITSENÄISEKSI"!!!
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

"ON AIKA IRTAANTUA UPPOAVASTA SUOMI-LAIVASTA"!!!

Äänestä
  • Avaaja hyvä, kun huutoavaat ketjusi, niin älä sentään huutovastaa itse omaan ketjuusi. Jessus mikä älykääpiö🙄

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Avaaja hyvä, kun huutoavaat ketjusi, niin älä sentään huutovastaa itse omaan ketjuusi. Jessus mikä älykääpiö🙄

    "OMAPA ON TYYLINI"!!!

    JA VITTUAKO SE SINULLE KUULUU,MITÄ MINÄ TEEN

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    "OMAPA ON TYYLINI"!!!

    JA VITTUAKO SE SINULLE KUULUU,MITÄ MINÄ TEEN

    Anteeksi, kunhan vaan sinut täys pölvästiksi totesin😘

    Äänestä

Itsenäiseksi ryssäläksi.

Äänestä
  • "HAITTAAKO SE SINUA?"!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

"AHVENANMAA ITSENÄISEKSI"!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu