Stubb on huonoin

pressa suomen itsenäisyyden aikana. sorry stubbid. porkku
12<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Stubbid haluaa tuhota suomen.

Äänestä
  • Ei Stubb oo antanut eliitille veroale jytkyi .

    Äänestä

Vatuttaa että äänestin sitä.

Äänestä

Jospa avaaja voisit perustella asian jotenkin, tuollainen huutelu ei riitä.

Äänestä

Kuka , on pressa , onko sitä suomen kansalla ? .

Äänestä

Niinistö kun hyväksyi ja nimitti hallituksen misä äärioikeisto on .

Äänestä

Oletko innokkaastikin lukenut Putinin mediaa ? Vai ootko vaan bensajonos ?

Äänestä
  • Voi aloittaja ol ihan normi persukin . Sama kaiku on askelten .

    Äänestä

Sillä on aina eukko mukana kun taas Pekkarinen joutuu heittämään tupeen nurkkaan velkoja suorittaessa.

Äänestä

edelliset ymmärsi ,että kaikkein tärkein rauha naapurinkanssa.

Äänestä
  • Mutta olisiko mahdollista saada venäjän diktaattori ymmärtämään sama asia?
    Lienee mahdotonta.

    Äänestä

Onhan se, imperilistiryssien kannalta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

pressa suomen itsenäisyyden aikana. sorry stubbid. porkku

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu