Minkä vuoksi sisällä käytetään voimakastuoksuista ilmanraikastajaa??? Tuoksun tuntee kun käy ulkona pankkiautomaatilta (oven vieressä)
Xmeal Ähtäri
Anonyymi-ap
12475
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Erikoinen kommentti...oli just kaverin kanssa puhetta,kun kävin pikapankilla,niin tuli herkullinen pikaruuan tuoksu.menin siis testaa tämän x.mealin missä en ollut vielä käynyt,sain kyllä hyvän palvelun lisäksi erittäin maistuvan aterian.🍔🍟🥤
sama mutta 4 ranskalaista enemmän ja 1 dl isompi limu
Onko nenäsi tukossa. Ei tarvi mennä toiste. Se on maku kysymys.
Minusta se on haju kysymys.
Paras grilli on Ähtärissä NESTEELLÄ. Kiitos ja NAM. Terv. Ulkopaikkakuntalainen. 🌭🌭😋😋
On varmaankin hyvä. Mutta pääsy autolla on mahdotonta varsinkin parkkeeraminen," kantaasiakkaat" jättävät kulkupelinsä ihan miten sattuu niin lähelle ovea kuin mahdollista.
Jonkinlainen järjestys olisi saatava, nyt se on aivan sekava. Useampi euro menee ohi kun ei mitään selvää parkki paikkaa.
Olen sanonut=>
Ajakaa suosiolla Tuurin grillille, tuplaten suuremmat annokset ja laatu priimaa. Siihen on ihan syynsä miksi heillä koko ajan jonoa.
Ipun grilli palvelee Myllymäellä ☺️
Tuurin grillillä oli 15v sitten ainakin sellaisesta b-luokan eineslihasta pihvit. En ole sen jälkeen käynyt. Ähtärin grillillä aina olleet oikeaa lihaa.
Miten määritellään "B-Luokan einesliha"? Taitaa olla sinun keksimä termi.
Kannattaa kyllä käydä testaa🍔🍔😋
Taitaa omistajaa pierettää siihen malliin että peitettävä hajut,... Prööööt...oho tais päästä tuhunu