Riikka runnaa: Droonifirma Summa Defenceltä loppuu rahat

ja konkka uhkaa. Yhteistyötä Ukrainan kanssa suunniteltu. https://yle.fi/uutiset/lyhyesti/74-20246131
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Trump nauraa

Äänestä
  • Puten kanssa..ei drooneja

    Äänestä

Marin matoaa: Annetaan lisää rahaa, sitä on
- oli lisäys avaukseeni

Äänestä
  • Älä Teijo narraa..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

ja konkka uhkaa. Yhteistyötä Ukrainan kanssa suunniteltu. https://yle.fi/uutiset/lyhyesti/74-20246131

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu