Persut alamäessä

- 5 % edellistä vaaleista.

Paljonko laskee vielä ?
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

-10 % taitaa tulla.

Äänestä

Uli uli punikki uli

Äänestä
  • Taitaa tulla -15% takkiin.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Taitaa tulla -15% takkiin.

    Antti Lindtman tekee siis Marinit

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Antti Lindtman tekee siis Marinit

    -100 % taitaa tulla.

    Marin petti äänestäjänsä!

    Äänestä

15 % 100 %:sta on vain 1,5 henkilöä ja sekin on persu, nippanappa ihminen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

- 5 % edellistä vaaleista.

Paljonko laskee vielä ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu