Stubin ukrainan tukeminen on että ei rauhaa!

Zelenskyin hengen kaupalla! Kaikki haluaa Zelenskyin pois pelistä! CIA ja Kiova!
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Juu opittava on tost sodast Suomenkin eli jos Putin panee hyökkään Suomeen edes tuhat sotilasta niin meidän on heti antauduttava .
Meisthän tulee sit uusi uljas Persuputinland valtio .

Äänestä
  • Mitään antautua tarvi. Ainoastaan neuvotella pitää millä ehdoilla jättää hyökkäämättä?
    Voidaan esimerkiksi hyvin erota eusta ja natosta jos sillä sota vältetään.
    Voidaan hirttää istuva presidenttimme jos sillä sota vältetään Ei Yhden ihmisen uhraus liian iso asia ole.
    Ainoastaan pitää siis vaan neuvotella ...aika helppoa.

    Äänestä

  • KD on irvikuva Jeesuksen opeista

    Äänestä

Nyt oksennan!

Äänestä

JÄRJETTÖMYYTTÄ ON SYYTÄÄ VELKARAAMME UKRAINAAN

1Äänestä

Tuki vaan jatkaa tappamista!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Zelenskyin hengen kaupalla! Kaikki haluaa Zelenskyin pois pelistä! CIA ja Kiova!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu