Venäläiset suunnittelevat ministerin kidnappausta?

Miten Suomi toipuisi järkytyksestä, jos vvm kaapattaisiin venäjälle?
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kerättäis kolehti jolla maksettais venäläisille lahjuksia siitä etteivät palauta 😂 🤣😂 🤣😂 🤣😂 🤣😂 🤣😂 🤣

1Äänestä

Entäs harja talonen?

1Äänestä
  • Ei tarvitsisi kaapata, menee vapaaehtoisesti ystävänsä puten luo.

    1Äänestä

RKP:n ministerin saatte viedä ja yläfemma kaupan päälle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miten Suomi toipuisi järkytyksestä, jos vvm kaapattaisiin venäjälle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu