täysin työkvytön on kelan johtaja mitä vittua

suomen kansa kustetaan ja rankasti sdp asiaala
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

onko kelan päätökset dilloin kikki mitättömi kysyy lakimmie haastetaan oieutee perkele

Äänestä

miten työ kyvytö voi olla töissä..

tässä kustetaaan eläkeläisi lass elehtonen linnaaan hullujen huoneelle barrikaadeille heti..

Äänestä

fdg

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

suomen kansa kustetaan ja rankasti sdp asiaala

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu