Trump suuttui Venäjän jalostamoiskuista.
Trumpin ka Zelen välit poikki?
Anonyymi-ap
1060
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Öljykauppaa seuraava asiantuntija summasi toimitettavan dieselmäärän merkittävyyden kuvaamalla sitä pyöristysvirheeksi maailmanmarkkinoilla.
– Se kertoo paljon Trumpin epätoivosta, Erickson sanoi yhdysvaltalaislehti Washington Postille.
Zelen tässä kannattaa suuttua Trumppiin, joka tahtoisi öljynjalostamo iskujen loppuvan amerikkalaisten polttoaine pulan johdosta. Kyllä tumpelo on hävytön vanhus haluinensa, tuolekko rauhanpalkinto. Lapsetkin nauravat takkutukan jutuille.
Zele iski jalostsmoon,josta Trumb ostamassa polttoainetta.
Typerää iskeä Ttumbin löböihin!!!
Zele puri ruokkivaa kättä.Ihme ettei Trumb määtännyt iskua ukrulaan.
Mitä ruokkivaa? Trump ei ole antanut äyriäkään ukrainalle. Yrittänyt vain kiristää.
Psykopaattinen Oranssi Vihapappa suurentelee, tapansa mukaan, sillä kuten asiantuntija sanoo määrät ovat olemattomia ja ryssänmaan kalsarimyrkyttäjä vedätti Oranssia Psykoa oikein kunnolla ja Oransi Peyko taasen jenkkejä oikein hiolella valheillaan!R!!
Eikö usa pysty lisäämään, omaa diiselin tuotantoa.
Putin näyttää Trumpille videota, missä lukee Epstein ja Oranssi apina on polvillaan.
Ei tarvisi lisätä mitään kun lopettaisi tullisotansa kanadaa vastaan. Trump on ainoa syy hinnan nousuun.
Trump on saanut tarpeekseen Zelenskyin haluttomuudesta neuvotella. Zelenskyi nöyryyttää Trumppia minkä ehtii.
Oranssia Psyko saa itku potku raivareita valkoisessa talossa kun Zelenskyi ei tottele ja puolueenkin häviö on jo taputeltu valmiiksi välivaaleissa hänen ansiostaan🤣🤣🤣