Tarkastajille potkut

Mitä Suomi tekee satanistitarkastajilla??

https://www.is.fi/turun-seutu/art-2000012332089.html

Onneksi Suomen pahuus tuhoutuu pian.

Onneksi sikarutto leviää ja sikalat katoaa. Koska suomi on ryhtynyt sadistiksi sikoja ja lehmiä kohtaan niin siat ja lehmät häviää Suomesta. Kostoksi pahuudestanne.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Karsinoissa oli erikokoisia sikoja, jolloin pienimmät jäivät ilman riittävää ravintoa. Aivan kuin vapaamuurarien hallinnoimassa Suomessa.

Äänestä
  • Vankilaa kutsutaan sivistyneesti karsinaksi kun rakastetaan pahuutta.
    Siat sai muinoin olla vapaana pihassa.

    Äänestä

Eläinlääkärit saisivat todella ottaa nyt asiasta sarvista kiinni
ja tehostaa eläinten suojeluun,Niin paljon on nyt viimeaikoina
ilmennyt navettojen ja sikaloitten huonosta eläintenpidosta
saati sitten kun niitä myydään teuraaksikin.

Äänestä
  • Eläinlääkärit ovat itse sadisteja. Näkeehän sen kun vie kissansa lääkäriin eikä ne osaa mutta kuin rahan kiskonnan. Kissa ei saa apa koska eivät tunnista sen enmpää krppujen haittoja kuin allergioitakaan.
    Mutta eioostan pitää maksaa 170€.

    Onneksi eläinlääkärien firmatkin pian katoaa maanpäältä.

    Äänestä

Satanisti tarkastajia tarvitaan tarkastamaan toiminnan sisältämän satanismin vähimmäismäärän täyttyminen.

Äänestä

Voi hitto onko ne niin kalliita heppuja.Taidan viedä
kissani tavalliselle lääkärille pääsee halvemnalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mitä Suomi tekee satanistitarkastajilla??

https://www.is.fi/turun-seutu/art-2000012332089.html

Onneksi Suomen pahuus tuhoutuu pian.

Onneksi sikarutto leviää ja sikalat katoaa. Koska suomi on ryhtynyt sadistiksi sikoja ja lehmiä kohtaan niin siat ja lehmät häviää Suomesta. Kostoksi pahuudestanne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu