Trumppi jytkyttää, jytkyti jytkyn

Börssikurssit nousee ja juuri äsken Oregonissa kouluammuskelu, 3 kuollut.

Trumppi on äjjä!
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onko palstan Trumppi fani samaa mieltä?

Äänestä

Pörssithän jenkeissä on jo laskussa ja leviämässä jo aasiaan pörsseihinkin ja Oregonin ammuskelussa tapahtui lähes vuorokausi sitten jossa kuoli opettajan lisäksi 5-,, 8- ja 11-vuotiaat lapset sekä 16-vuotias ampuja,,,

Kiittäkää Oransin Psykon ja NRA yhteistyötä jonka ansiosta aselakeja ei ole saatu kiristettyä ja aikaisemmatkin kiristykset on peruttu!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Börssikurssit nousee ja juuri äsken Oregonissa kouluammuskelu, 3 kuollut.

Trumppi on äjjä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu