Valiolaisetkin lukee keskustan palstaa

Nähneet vasemmistolaisen Kapin, Jorma K Korhosen katkerat keskustan haukkumiset ja herjaukset. Korhonen ex Valiolainen. Valion omistaa keskustalaiset maidontuottajat osuuskuntineen.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jombenrakasjoht
6.11.2015 klo 9.23

Sipilän hyväuskoisuus Kokoomuksen suuntaan oli naivia, mutta nyt karvat on näytetty. Sipilä on muuttanut aksenttia ja se on hyvä juttu.

Äänestä

Mites Kapi on oma mielenterveytesi. HO HOO, HO HOO!

Äänestä

Koska huippumulkku olet ääliö. HO HOO, HO HOO!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Nähneet vasemmistolaisen Kapin, Jorma K Korhosen katkerat keskustan haukkumiset ja herjaukset. Korhonen ex Valiolainen. Valion omistaa keskustalaiset maidontuottajat osuuskuntineen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu