Hullut demarit luulevat olevansa USA:ssa

Demarin tyhmyys on käsittämätön.
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Kommareiden tyhmyys 100%,

Äänestä
  • Tai näiden sossujen.

    1Äänestä

  • Menkää ensi vuonna hakaniemen vappuun, niin tajuatte mitä porukkaa sillä on, ryysyläisiä joita sak on helppo kusettaa.

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Menkää ensi vuonna hakaniemen vappuun, niin tajuatte mitä porukkaa sillä on, ryysyläisiä joita sak on helppo kusettaa.

    Niillä on oma ravintola siinä sudenpesä talossa, natsikommareilla.

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Niillä on oma ravintola siinä sudenpesä talossa, natsikommareilla.

    https://juttutupa.fi/ sairas paikka...

    Äänestä

Tuli tässä minullekkin mieleen kun näitä vasemmistolaisten avauksia olen katsellut, että aivan kuin vassut kuvittelisi, että nyt oli kyse Suomen vaaleista. Älytöntä öyhötystä.


terv, se kokoomuslainen

Äänestä

Persu huutelee maa montusta ilman sivistystä !

Äänestä

Pöllöt vasemmistolaiset luulevat, että Demokraattinen Puolue on samaa kuin SDP.
SDP on sosialistinen puolue. Sosialismi on Jenkeissä kirosana ja Demokraatit eivät ole SDP:n sisarpuolue Sosialistisessa Internationaalissa.

Äänestä
  • Ei, ei mitään luulla? Te Persut olette pumpanneet näitä "demokraatteja" demareiksi vuosia.

    Meitä kiinnostaa järjen ääni USA:ssa!

    Se mikä puuttuu Suomessa esimerkiksi OrpoPurralla!

    Järjen ääni hiljentää idiootti Trumpin! Samaa toivotaan myös Suomeen. Persujen populistiset valheet mm bensan hinnasta ovat tulleet jo lihaksi.

    Valheilla valtaan oli PersKakkaKokkareiden vaalit 2023.

    Ja nyt kansa tietää sen paska puheena!!

    1Äänestä

Persut itse ovat jatkuvasti toitottaneet että USA:n demareista ja niputtaneet heidät SDP:n kanssa. Joten niitätte nyt satoa, jonka kylvitte!

1Äänestä

On ollut hieno ja nautinnollinen päivä olla Demari. Persujen valtakausi päättyy täälläkin ja mikä parasta, maahanmuuttajien elämä helpottuu (persujen potutukseksi)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Demarin tyhmyys on käsittämätön.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu