naurekselen aina huoltiksella,omassa seatissani kun jenkki kuskit läträävät niitten lisäaine purkkiensa kanssa,että bensa syöpön kone edes vähän kestäisi.
kyllä
huvittaa
5589
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kah...pitääkö niihin lisäainettakin läträtä??.. Olen varmaan tosi "blondi", kun olen kurvaillut kesät talvet pelkällä bensan menekillä. Noh, seat-kuski on hyvä ja hykertelee autossaan ihan vapaasti vaan..EVVK!
kesäautoni kanssa. Enkä ole "kovinkaan" kateellinen Seat-kuskille...
Talvella ajetaan isolla saksalaisella. Seat-kuski ajaa samalla piskuisella koirankopillaan vuoden ympäri ??
jos mun nimi ja osoite lukis setan rekisteriotteessa mä vetäisin kyllä itteni kaulakiikkuun ennemmin kun naureskelisin muille autoilijoille.
..seat-kuskin ajatusmaailma. "bensa syöppöjen" koneet kyllä kestävät vielä silloinkin kun seatista ei ole jäljellä edes renkaita. Lisäaineen käyttö on vaan järkevää, koska jenkeillä ajettiin jo silloin kun seatia ei oltu vielä edes keksitty.
renkaat kestää pari kolme vuotta