Jousimies.m.09

Hei juteltiin tossa tänään päivällä tuolla 50 ei keretty kauanjutella kun minulla oli menoa.
Olin odottamassa sinua samassa paikassa klo 17 ei
näkynyt.
Olisi kiva tutustua sinuun milloin sinulle sopii
tossa 50 tavattaisiin.
t.Jousimies
2227
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olen tänään koko illan kotona. Käyn silloin tällöin katsomassa olisitko siellä 50 . Anteeksi en kerinnyt tulla kotiin klo 17.00 mennessä. Jatketaan juttelua.

Susanna

Äänestä
  • mä menen nyt sinne

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


susanna38 kirjoitti:

Hei juteltiin tossa tänään päivällä tuolla 50 ei keretty kauanjutella kun minulla oli menoa.
Olin odottamassa sinua samassa paikassa klo 17 ei
näkynyt.
Olisi kiva tutustua sinuun milloin sinulle sopii
tossa 50 tavattaisiin.
t.Jousimies

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu