APUA tuun hulluks näiden e-pillerien kanssa!! aina kun vähänkin on jotain "epänormaalia" musta tuntuu että se johtuu pillereistä ja yhdistän ne niihin. Oon jo jonkun aikaa meinannu lopettaa ne.. Aina kun pää särkee, oksettaa, on huono olo, kiukuttaa, masentaa, itkettää niin aina yhdistän ne pillereihin!! joskus jopa ooon kuvitellu veritulpan oireita tai syöpää..........
HARHALUULOINEN!APUA!
pulassa!!
3452
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Jos todella olet noin epäluuloinen niin juttele vaikka lääkärin tai terkkarin kanssa. Heiltä voit kysyä jos joku asia askarruttaa ja heiltä saat asiaan vastauksen.
Jos olet käyttänyt pillereitä vasta alle 6 kk, suosittelisin että jatkat käyttöä, jos jotain sivuvaikutuksia on, niiden pitäisi ajan mittaan helpottaa.
Pillerimerkin vaihto voi tulla kyseeseen, jos olet todella henkisesti kovilla, itkuinen, masentunut jne, jos päänsärkyä jne voi merkin vaihto auttaa.
Onko sulla muuten asiat ok, koulu? työ? poikaystävän kanssa asiat ok?
Mulla on ihan samanlaisia tunteita! Paitsi että mua sattuu lihaksiin tai jos tulee joku pieni kipu (päivittäin) yhdistän sen pillereihin. Oon käyttäny niitä yli vuoden.