kiva sana-arvoitus

Sano nice, ten, rise ja cows-sanat suomeksi.
81223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Naisten raiskaus.

Äänestä

Mites sulta luonnistuu nämä:
Sano englanniksi 99 hiirtä myös
Sano 9 englanniksi, saksaksi ja suomeksi

Äänestä
  • vastaus:
    nainti maistuu tuu nainneun yheksän

    Äänestä

  • ffff kirjoitti:

    vastaus:
    nainti maistuu tuu nainneun yheksän

    kepuli !

    Äänestä

Ja sitten kun pistätte Ruotsiks menemään 8, 7, 6,
8, 7, 6...

Äänestä
  • Sano ruåtsiksi "KuusiJuhla"

    Äänestä

  • Sano ruåtsiksi "KuusiJuhla"

    Äänestä

  • fxgg kirjoitti:

    Sano ruåtsiksi "KuusiJuhla"

    olen vaivaishiiri´!!!
    ja sitten seuraavaksi aakoset!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ffff kirjoitti:

Sano nice, ten, rise ja cows-sanat suomeksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu