Kaikki muslimit ei ole..

SS joukoissa taisteli useita muslimeja. Heille tehtiin "rotutesti" jonka he läpäisivät ja olivat oikeita valkoisia SS sotilaita. Linkin takaa löytyy kuva kroatialaisista muslimi SS-sotureista.

http://forum.axishistory.com/files/handzar_division.jpg
5303
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tuskin ihmisissä synnynnäisiä vikoja on mutta uskonnossa kyllä, senkin tyhmeliini :)

Äänestä
  • oma äitipuoleni on muslimi enkä huomaa mitään eroa.samanlainen kahdella jalalla kävelevä niinkuin mekin

    Äänestä

Ovat.

Äänestä

Mikä rotutesti? Siihen aikaan ei ainakaan ollut DNA-testejä, joten jos testi perustui frenologiaan ja haastatteluihin, se oli epäluotettava.

Äänestä

olleet, jos peräti SS-joukkoon pääsivät. Ei toki, SS taitaapi olla lyhenne saksankielisistä sanoista, jotka tarkoittavat: tappelujoukkoa. Niin, että ei pahoja ollenkaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


pahoja.. kirjoitti:

SS joukoissa taisteli useita muslimeja. Heille tehtiin "rotutesti" jonka he läpäisivät ja olivat oikeita valkoisia SS sotilaita. Linkin takaa löytyy kuva kroatialaisista muslimi SS-sotureista.

http://forum.axishistory.com/files/handzar_division.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu