Ja takuu

Ostin kesäkuun puolivälissä navigointisysteemin, noh toimihan tuo Emtacin GPS vastaanotin yhden illan, lähetettiin maahantuojalle juhannuksen jälkeen, eipä ole takaisin tullut josko jouluksi!

Tarttisko tehdä jotain?
1464
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No onhan tuo paremmin kuin Navigon, aktivointikoodia eivät ikinä lähettäneet ja toisella yrittämällä väittävät että on aktivoitu vaikka mitään koodia en ole koskaan saanut. Helpdeskiin ei Suomessa vastaa kukaan samoikuin ei Saksassakaan. Heinäkuussa eivät vastanneet edes puhelimeen. Roskiin joutaa koko laite, myyjälle ei kannata palauttaa kun sain autokaupan kylkiäisenä, hieno homma!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


toimii ripeästi kirjoitti:

Ostin kesäkuun puolivälissä navigointisysteemin, noh toimihan tuo Emtacin GPS vastaanotin yhden illan, lähetettiin maahantuojalle juhannuksen jälkeen, eipä ole takaisin tullut josko jouluksi!

Tarttisko tehdä jotain?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu