Miks kukaan ei muista mua!!!

Olen ruotsista ja paras kappaleeni on C'mon now, mix ootte niin sydämettömiä ja annoitte mut päästä alkoholin ja huumeiden orjaksi? Missä vastuu?
6320
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

..et taida olla kuitenkaan.. hmm mutta kysymykseesi vastaus on että jokaisella on vastuu itsestään..

Äänestä

kyllä muistan siut!

Äänestä
  • fuck you, fuck you very much

    Äänestä

onnellinen se perhe,jossa viina on vakituinen vieras...

Äänestä

kyllä se on viisainta että katot peiliin,sieltä löytyy vastaus

Äänestä

sä olit minun heilani
oli himot silloin kovat ja halut
ilman apuvirtaa toimi kalu.
Mä tunnen kyllä himoa vieläkin
mutta mihin sitä en muista enää

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Leila K kirjoitti:

Olen ruotsista ja paras kappaleeni on C'mon now, mix ootte niin sydämettömiä ja annoitte mut päästä alkoholin ja huumeiden orjaksi? Missä vastuu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu