pe-la yö 20.8. Botta Hki

Hain sinua hitaalle. Minne hävisit sen jälkeen?
1423
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Menin paskalle. Oli hirveä ribba ja meinasi tulla hulivilipythoni pöksyihin. Niin ja sitten sammuin vessaan ja heräsin aamulla molo poskessa ihan väärässä osoitteessa. Otetaan ensi kerralla uusiksi, jookosta. Sulla on niin ihanan söpöt silmätkin enkä millään saa niitä mielestäni :-)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hakija kirjoitti:

Hain sinua hitaalle. Minne hävisit sen jälkeen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu