Tämä palsta opettaa

Olen jo oppinut, että nainen on syyllinen. Ja että nainen ei pyydä anteeksi. Mitä kaikkea vielä opinkin?
5443
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Nuo jorinasi on kuultu jo. On tainnu levy jäädä sullakin päälle tai sulakkeet on palaneet.

Äänestä
  • Mitä hoitoa suosittelisit?

    Äänestä

  • Sääli psykiatria, sääli psykiatria,Sääli psykiatria, sääli psykiatria,Sääli psykiatria, sääli psykiatria,Sääli psykiatria, sääli psykiatria,Sääli psykiatria, sääli psykiatria,Sääli psykiatria, sääli psykiatria,Sääli psykiatria, sääli psykiatria,Sääli psykiatria, sääli psykiatria,Sääli psykiatria, sääli psykiatria,Sääli psykiatria, sääli psykiatria,Sääli psykiatria, sääli psykiatria,Sääli psykiatria, sääli psykiatria,Sääli psykiatria, sääli psykiatria,Sääli psykiatria, sääli psykiatria,Sääli psykiatria, sääli psykiatria,Sääli psykiatria, sääli psykiatria,Sääli psykiatria, sääli psykiatria,Sääli psykiatria, sääli psykiatria,Sääli psykiatria, sääli psykiatria,Sääli psykiatria, sääli psykiatria,Sääli psykiatria, sääli psykiatria,Sääli psykiatria, sääli psykiatria,Sääli psykiatria, sääli psykiatria,Sääli psykiatria, sääli psykiatria,Sääli psykiatria, sääli psykiatria,Sääli psykiatria, sääli psykiatria,Sääli psykiatria, sääli psykiatria,Sääli psykiatria, sääli psykiatria,Sääli psykiatria, sääli psykiatria,Sääli psykiatria, sääli psykiatria,Sääli psykiatria, sääli psykiatria,Sääli psykiatria, sääli psykiatria,

    Samaa juttua toistaa toistaa toistaa toistaa toistaa toistaa toistaa oistaa toistaa

    Äänestä

ihan oikeasti!! Voitais perustaa oma pro lax lax ja aatos palsta. Siinäpä vasta kaksi pikku luuseria!! Siellä voisitte vaatia anteeksi pyyntöä ja kohottaa lähes olematonta itsetuntoanne!!

Pyydä anteeksi, että olet idiootti
Pyydä anteeksi, että olet munaton
Pyydä anteeksi, että et ymmärrä
Pyydä hoitoa, se kuuluu jokaisen suomalaisen perusoikeuteen. Kyllä joku psykiatrinen osasto/sairaala sut vastaan ottaa!!

Äänestä

sinä se vaan et opi. Neula juuttunut uralle? Palaa vasta, jos lähivuosina opit jotain muuta kuin tuota yhtäjasamaa, clou olis näes pystyä k-e-s-k-u-s-t-e-l-e-m-a-a-n.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pro Lax Lax kirjoitti:

Olen jo oppinut, että nainen on syyllinen. Ja että nainen ei pyydä anteeksi. Mitä kaikkea vielä opinkin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu