Vahva Johtaja

EU tarvitsee tällä hetkellä vahvaa Johtajaa, joka saa änkyrätkin ajattelemaan oikein.
11338
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Jeejee kaipaa aina isäntää itselleen. Joka opettaisi uusia komentoja ja laittaisi pannan kaulaan.

Äänestä

Niin just, ja lehmät lentää.

Äänestä
  • Mikäli innovaatioita tehdään tarpeeksi, saattavat lehmät jonakin päivänä lentää navetasta teurastamolle.

    Äänestä

EU tarvitsisi perusteellisen puhdistuksen nykyisistä tyypeistä. Tiiliseinää vasten vaan ja sitten puretaan koko kapitalistinen paska. Jos istten vaikka saisi kotimaisen terveydenhuollon pelaamaan paremmin kun ei rahat mee EU:iin.

Tai kaipa sitten kotimaan politiikot keksisivät jonkun muun herrahissin ja rahat sinne vaan.

Äänestä

Kaivetaan Josef Stalin haudasta ja herätetään hänet henkiin ensiapukurssin taitoja apuna käyttäen.

Äänestä
  • Onhan nytkin suomenkin edustajana Taistolaisia ,mm vihreillä, samoin hekin vedättelee itselleen rahaa, mm lentolipun muodossa

    Saattaa matka Brysseliin maksaa jopa 150€ ja halvimmillaan allekkin, sitten laskuttaa yli 1200€, ja mikä ihmeellisintä, omalle tilille verovapaana, ja jonkin lain turvaamanakin jonka eu:ssa sorvanneet, suomen laki ei tunne tämmöistä

    Äänestä

  • iskee kirjoitti:

    Onhan nytkin suomenkin edustajana Taistolaisia ,mm vihreillä, samoin hekin vedättelee itselleen rahaa, mm lentolipun muodossa

    Saattaa matka Brysseliin maksaa jopa 150€ ja halvimmillaan allekkin, sitten laskuttaa yli 1200€, ja mikä ihmeellisintä, omalle tilille verovapaana, ja jonkin lain turvaamanakin jonka eu:ssa sorvanneet, suomen laki ei tunne tämmöistä

    Kerätään kolehti tälle eläkeläisveijarille!

    Äänestä

  • Eikä mitään Stalinia. Vaan entistäkin vahvempi Johtaja.

    Äänestä

  • talollinen kirjoitti:

    Eikä mitään Stalinia. Vaan entistäkin vahvempi Johtaja.

    Löytyy ennen pitkää, suomesta.

    Äänestä

Pistäisin nimittäin järjestykseen tollaset paskan puhujat.

Äänestä

Talollisen mielipiteissä ilmeisesti paljastuu sellainen kauhea seikka, eetä EU on pohjimmiltaan fasistinen ja sos.dem. ja suurkapitalisitinen painajainen, joka koossa pysyäkseen tarvitsee totalitarismia ja toisinajattelijoiden vainoa!
Ja tyhmennetylle kansalle halpaa kaljaa ja ralliajoja televisiosta! Voi!

Taitaa olla todenpuhujiakin, ne jotka puhuvat EU=666-petovalta tai tulee muuntumaan sellaiseksi !!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


talollinen kirjoitti:

EU tarvitsee tällä hetkellä vahvaa Johtajaa, joka saa änkyrätkin ajattelemaan oikein.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu