Burnsin? Jäi katsomatta eilinen jakso.
Kuka ampui
5
1713
Vastaukset
- Who fcuk did that?
Burnsin ampui maggie simpson "vahingossa".
kun vanha kettu meni pöllimään lapselta tikkunekun.
burns osoitti kompassista S W eli toisin päin käännettynä M S maggie simpson.
huom. jossain oli että toinen vaihtoehto oli S W /
W S waylon smithers.- Kratti
Pisti silmään Burnsin huoneen numero sairaalassa. Se oli 2F20, joka on sama kuin jakson tuotantokoodi. Onkohan noita paljonkin eri jaksoissa?
- TuppeZ
Siinä on tämä jakso jossa näytetään vaihtoehtoisia ampuja kuten smither,apu ja pukin pikku apuri mutta nämä olivat kaikki vain huijausta jotta tieto ampujasta ei livahtaisi julkisuuteen ennen jakson ilmestymistä sillä jenkeissä jakso jäi aikoinaan tauolle ykkösosan jälkeen.
- John-Doe
Eikö se muka ollu toi Smithers kuitenki loppuje´lopuks ku siinä juhla¨jaksos näytettii niitä en oo varma mut mun mielest se oli smithers eikä maggie.?
- ollu
John-Doe kirjoitti:
Eikö se muka ollu toi Smithers kuitenki loppuje´lopuks ku siinä juhla¨jaksos näytettii niitä en oo varma mut mun mielest se oli smithers eikä maggie.?
Se oli Maggie. Juhlajaksossa näytettiin vaihtoehtonen loppu jossa ampuja oli Smithers, mutta Maggie sitä ampu. Ihan niinku joku jo tossa selittikin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 961549
- 741374
- 501287
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s1041188- 511155
SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p9955- 36817
- 60761
- 49744
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41715