Myydään tosi siisti ja ruosteeton vani.
Auto otettu käyttöön 87, mutta on mallia 88 (uudempi keula). Auto on rek. 2 6 hengelle (pakettiauton vero).
Auton mittarilukema on 197 tkm, todellinen määrä on n.260 tkm, vaihdelaatikko on laitettu ja takuu todistus on tallella, sisusta on itse verhoiltu sinisellä plyyssillä ja on tosi siisti. Kahdet renkaat on ja vetokoukku joka asennettu vasta tänä syksynä (autolla ei ole vedetty aiemmin).
Jos etsit hyvää vania niin ota yhteyttä. Hintapyyntinä on 55 tmk, josta voi hieman neuvotella, tai vaihdossa voisin ottaa chevrolet caprice classikin jos on dieseli.
Kun näet auton niin tiedät että se on hyvä!
Kysellä lisää voi numerosta 040-7315514
Myydään Chevy van 6,2 D -87/88
Chevy van G20
3
721
Vastaukset
- Paku haussa
MB 200 D Autom -88. Huippuyksilö, kuten varmaan sunkin.
- MB - Chevy
Mistäpäin olet? Paljonko on mersu kulkenut? Mulla kyllä yks mersu jo on vaikka vanhempi kylläkin, mutta eihän mersuja koskaan voi liikaa olla... Soita minulle niin hierotaan sitten kauppoja lisää, numerohan oli tuossa alkuperäisessä viestissä.
- Anttikan
Oliskos lähettää kuvaa keulasta
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2994840Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1383099Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k543032Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn331580Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271272- 471209
Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa
Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.121042Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?
Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu781031Paskalaista valokuitulakiin
Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais521009Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme
Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu581001