Myydään Chevy van 6,2 D -87/88

Chevy van G20

Myydään tosi siisti ja ruosteeton vani.
Auto otettu käyttöön 87, mutta on mallia 88 (uudempi keula). Auto on rek. 2 6 hengelle (pakettiauton vero).
Auton mittarilukema on 197 tkm, todellinen määrä on n.260 tkm, vaihdelaatikko on laitettu ja takuu todistus on tallella, sisusta on itse verhoiltu sinisellä plyyssillä ja on tosi siisti. Kahdet renkaat on ja vetokoukku joka asennettu vasta tänä syksynä (autolla ei ole vedetty aiemmin).
Jos etsit hyvää vania niin ota yhteyttä. Hintapyyntinä on 55 tmk, josta voi hieman neuvotella, tai vaihdossa voisin ottaa chevrolet caprice classikin jos on dieseli.
Kun näet auton niin tiedät että se on hyvä!
Kysellä lisää voi numerosta 040-7315514

3

718

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Paku haussa

      MB 200 D Autom -88. Huippuyksilö, kuten varmaan sunkin.

      • MB - Chevy

        Mistäpäin olet? Paljonko on mersu kulkenut? Mulla kyllä yks mersu jo on vaikka vanhempi kylläkin, mutta eihän mersuja koskaan voi liikaa olla... Soita minulle niin hierotaan sitten kauppoja lisää, numerohan oli tuossa alkuperäisessä viestissä.


    • Anttikan

      Oliskos lähettää kuvaa keulasta

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää

      Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/
      Savonlinna
      161
      9922
    2. Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi

      Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu
      Maailman menoa
      127
      4222
    3. Millaista läheisyyttä

      Toivoisit ikävästi kohteesi kanssa?
      Ikävä
      113
      3959
    4. Somali ei kätellyt Stubbia Linnan juhlissa

      Miksei somali osaa noudattaa hyviä käytöstapoja. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/563a3dea-fa3f-41f3-b64f-406d2
      Maailman menoa
      439
      3772
    5. 60
      3497
    6. Antifasismi - mitä se on?

      Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint
      Maailman menoa
      49
      2774
    7. Kuka on menehtynyt?

      https://yle.fi/a/74-20198293 Kuulemani mukaan ryyppyporukka ollut hapualla ja kuolemanenkeli (F.G) eli mies jonka seuras
      Kankaanpää
      18
      2202
    8. Heräsin taas ikävään

      Ja aivan valtavaan haluun. Tahdon sinua R. ❤️
      Ikävä
      57
      1989
    9. Kauhea ikävä iski

      Mietin vain, mitä olet juuri nyt tekemässä. Mietin myös, välittyykö se sinulle, kun olet koko ajan mielessäni, tunnetko
      Ikävä
      20
      1571
    10. Kemijärven kapungin teknisen osaston johtajat

      KossuPekka ja KankaarannanMarkku olivat hyviä näissä tehtävissään. Tulevan vuodenvaihteen jälkeen tulee Kemijärvelle uu
      Kemijärvi
      10
      1401
    Aihe