Myydään Chevy van 6,2 D -87/88

Chevy van G20

Myydään tosi siisti ja ruosteeton vani.
Auto otettu käyttöön 87, mutta on mallia 88 (uudempi keula). Auto on rek. 2 6 hengelle (pakettiauton vero).
Auton mittarilukema on 197 tkm, todellinen määrä on n.260 tkm, vaihdelaatikko on laitettu ja takuu todistus on tallella, sisusta on itse verhoiltu sinisellä plyyssillä ja on tosi siisti. Kahdet renkaat on ja vetokoukku joka asennettu vasta tänä syksynä (autolla ei ole vedetty aiemmin).
Jos etsit hyvää vania niin ota yhteyttä. Hintapyyntinä on 55 tmk, josta voi hieman neuvotella, tai vaihdossa voisin ottaa chevrolet caprice classikin jos on dieseli.
Kun näet auton niin tiedät että se on hyvä!
Kysellä lisää voi numerosta 040-7315514

3

709

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Paku haussa

      MB 200 D Autom -88. Huippuyksilö, kuten varmaan sunkin.

      • MB - Chevy

        Mistäpäin olet? Paljonko on mersu kulkenut? Mulla kyllä yks mersu jo on vaikka vanhempi kylläkin, mutta eihän mersuja koskaan voi liikaa olla... Soita minulle niin hierotaan sitten kauppoja lisää, numerohan oli tuossa alkuperäisessä viestissä.


    • Anttikan

      Oliskos lähettää kuvaa keulasta

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla

      ”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset
      Maailman menoa
      225
      17134
    2. Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään

      Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"
      Maailman menoa
      169
      12184
    3. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      41
      5970
    4. Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta

      Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään
      Maailman menoa
      64
      4852
    5. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      13
      4756
    6. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      19
      3947
    7. Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi

      Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta
      Maailman menoa
      84
      3575
    8. Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?

      PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html
      Maailman menoa
      133
      2997
    9. 258
      1405
    10. Mitä toivot joululahjaksi ja

      mitä antaisit kaivatullesi? 😃
      Ikävä
      85
      1011
    Aihe