Säryt

Onko kenelläkään tälläisiä särkyjä joita on minulla? Käsivarteni on niin kipeä ettei koskea kärsi. Päätä särkee ja huimaa. Jos jollakin on ollut samat vaivat niin olisitteko ystävällisiä ja kertoisitte miten parannuitte? Vai parannuitteko ollenkaan?
1210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Oletko varma ettei sinua ole päässyt puremaan punkki?Punkin pureman aiheuttama tulehdus aiheuttaa tuonlaisia oireita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anja kirjoitti:

Onko kenelläkään tälläisiä särkyjä joita on minulla? Käsivarteni on niin kipeä ettei koskea kärsi. Päätä särkee ja huimaa. Jos jollakin on ollut samat vaivat niin olisitteko ystävällisiä ja kertoisitte miten parannuitte? Vai parannuitteko ollenkaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu