Stasi-listat julkiseksi ennen presidentinvaaleja

Tämä sivu kaipaa nimiä ennen vaalejahttp://fi.wikipedia.org/wiki/Tiitisen_lista
7509
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

....sano JUU!Eli turha luulo...ei riitä valta,ei riitä voima,Matti.

Äänestä

koska informaatio Suomen sisäisistä ja salaisista asioista kulki kuitenkin nopeammin veli venäläisille
näitten suhteiden kautta.

Äänestä

Tuon listalla olevan nimim. "mongertajan" taytyy olla Halonen itse. Kuvaus ja aktiivisuus sopisivat hyvin kuvaan...

Äänestä

Rajamaki (SDP) yrittaa estaa kaikin keinoin tovereidensa nimien paljastumisen kansalle, kuten Eduskunnassa kaydyssa keskustelussa kavi ilmi.

Äänestä

Siitäs saatte, perässähiihtäjät!

Äänestä

  • Halosen haave kirjoitti:

    Olet sitte laittanu kuvan saksalaisest ornitologist tiirailemassa lintusia asiaan pyhitetystä tsiikailutornista ja unohtanu tekstistäs kaik ä-pisteet pois!Luonto kiittää luonnon ystävää.kiitos.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


MattiLehtonen kirjoitti:

Tämä sivu kaipaa nimiä ennen vaalejahttp://fi.wikipedia.org/wiki/Tiitisen_lista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu