jo auki,ei ollut eilen tarkotus mitenkään olla itsekeskeinen,en vaan kerennyt vastaamaan teille,ja perskutille haluan sanoa että meillä on paljon yhteistäkin ,isäni on vanha kilpapusjehtija ,että vesillä on tullut oltua ja soitat kuulemma kitaraa,minä olen soittanut yli 20vuotta sähkökitaraa normaalivireisenä ja slide vireisenä ,että haluan sinusta hyvän huuhaa ystävän,ja missä ne kaikki huuhaa naiset nyt on ,heti ylös sieltä vieraasta sängystä
huomenta onko kauppa
rahtari1
19779
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 23 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Ei muuten oo vieras vaan ikioma sänky...=:))
no nyt voi olla oma mut sä oot kyl vähän salakavala,mihin pistit eilen typyn hoitoon, tääl se ei oo ainakaan
typy nukkui äidin vieres.... Höh en oo salakavala...;))
koskas mä pääsen teille sit nukkuu ,jos sitä nyt nukkumiseks voi sanoa
moisia kysellään...Enkös oo jo kertonut että oon tarkka tyttö siitä kuka mun sängyssä mun kans nukkuu....=;))
kahtena kappaleena kirjallisen selvityksen
haniseni....Nyt mie meen naapuriin kahville.... heips ja palaillaan astialle...=;))
jo tässä vaiheessa jo heti naapuriin,palaillaan
...aamut siulle ja muillekin...))) käyntiinhän tämäkin aamu lähti,kahvin ja tukevan kessun avul...)))))
ai säkin tarttet tommosta starttipilottii ennen ku lähtee koneet käyntiin
Tuo eilinen johtui varmaan siintä, että minua on syytetty itsekeskeisyydestä kovin sanoin ja ajattelin jatkaa ketjukirjeenä Sinulle, olen samalla erittäin tyytyväinen, että en ole ainoa joka siihen syyllistyy.
Kyllä meillä täällä huuhaalla on loistavia "ei upeita mahtavia tällä kertaa" naisia,... saavat ärsyyntyneen miehen leppymään hetkessä:=))
joo se on hyvä et oot leppyny ku mul ei oo suo mitään vastaan,päinvastoin,muuten mimmones paatti sul on
Minulla itselläni on 33-jalkainen, mutta pää-asiassa olen mukana erillaisilla veneillä, tilauksen mukaan.
Olen kilpaillut useammassa luokassa, mutta en enää viime-aikoina.
En mielellään kertoisi enempää näistä asioista, jottei tunnistettais"piiri on pieni".
tietää,oot ainakin näköjään vedessä viihtyvä,mulla on faija jo 70vuotias ja haaveilee vieläkin veneistä ja vesille pääsystä
Tuo vesilläolo on sellainen tauti joka ei varmaankaan parane koskaan,..on vähän kuin lapinhulluus, jos olen oikein oivaltanut,...niinkuin tuo yksitypy tundran laitamilta, olis varmaan kova työ saada se muuttamaan ruuhkaisiin cityihin?:=))
veneilykin näköjään semmonen tauti ku siihen kiinnostuu niin se on lopun elämän verissä,mut mä en oikeen oo faijalta periny merimies taitojs,perskuti onks niis vanhois purkkareis ku on se kompassi niin ollu pirtua sisällä
Kyllä niissä oli pirtua,... niistä on monenmonta todenperäistä kaskua:DDD
Nyt joudun poistumaan koneelta,...moi!
moro
missä kaikki huuhaan naiset on?