Miten on mahdollista jos tänään on yhtiökokous
niin jo huommenna alkaa hissiurakka?
niin jo huommenna alkaa hissiurakka?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Lasse Sievinen oli kaiketi varma että kaikki haluaa sen hissin taloon.Ja oli sit näköjään sopinut jo asiasta hissi miesten kanssa.Eli ylitti valtuudet.Mutta musta se joka esittää Lassea no jotenkin lievästi sanottuna ei mielyttävä.Mutta eihän sitä voikaan kaikkia miellyttää.Jotkun tykkää varmasti Lassestakin.
Kun Irma lomaili Espaniassa niin hänen hiuksensa
olivat kauniistiauki. Ja vielä Pihlajakadulle saapuessaan, mutta Kentaurissa ne olivat aivan
samoin nutturalla kuin kaikissa edeltävissä jaksoissa, moka mikä moka.
jos se vaikka laittoi hiuksensa kiinni mennessää kentauriin!!ei luulisi olevan kauhea urakka!!mikä moka se muka on??hei haloo
tämän viikon jakson lopussa seppo ja irma pussailivat ja seuraavanm päivän jaksossa jostain oli ilmestynyt sinne niitä huopia ja tyynyjä. tosi uskottavaa että vieraan hotellin uima-altaalle ilmestyy huovat sun muut. ja tuskinpa ne niitä mukanaankaan olis todelisuudessa kantanu, eihän kukaan raahaa käsilaukussaan huopia mukana.