Vanimiehet!

Moro,

Onko kaappiFord Econoline (n. 93-97) dieselinä jotenkin huonompi kuin Chevyt. Hinnat matalampia ja pitkässä mallissa hyvin tilaa soittimille.
1279
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Eivätpä ne sen huonompia taida ainakaan olla, kun Chevyt.
Chevyjä vaan suomessa arvostetaan enemmän, koska niitä on tuotu tänne paljon. Ford on ikäänkuin oudompi.
Mutta katseleppa mikä on tilanne autojen kotimaassa..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pera kirjoitti:

Moro,

Onko kaappiFord Econoline (n. 93-97) dieselinä jotenkin huonompi kuin Chevyt. Hinnat matalampia ja pitkässä mallissa hyvin tilaa soittimille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu