Rinnat suuremmiksi ilman leikkausta

Onko kellään enempi tietoa tästä jostain uudesta menetelmästä, jossa rintoihin jotenkin alipaineella (?) saadaan lisää volyymiä? Kuinka tehokas, hinta, ym tietoa..?
31312
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ei kyllä välttämättä tehoa...

Äänestä

meille pienirintaisille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


n20 kirjoitti:

Onko kellään enempi tietoa tästä jostain uudesta menetelmästä, jossa rintoihin jotenkin alipaineella (?) saadaan lisää volyymiä? Kuinka tehokas, hinta, ym tietoa..?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu