Joo Ridke oli suomessa ja kehu suomalaisia naisia ja paskat sanon minä!! Minä näin sen Hesalaisessa Baarissa en kerro nimeä. Sillä oli sutinaa Teuvo lomanin kanssa. Ne suuteli ja meni Teuvolle jatkoille. Muittenkin piti nähä tämä kertokaa. Mulla on pari kuvaakin siitä olen myymässä ne seiskaan tai Oholle riippuu summasta.
Rigke on oikeesti
Näin koko tilanteen
41057
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Vitsinkerronta taitosi ovat yhtä hyvät, kuin kirjoitustaitosi.
Ei millään pahalla mutta en todellakaan usko! Sillähän on 2 lastakin sen Shari Schattuckin kanssa! KAtotaan Sitten OHO sta tai seoiskasta niin nähään puhutko totta!!! :D Miks otit niist edes kuvii??
Provo mikä provo tuo ensimmäinen kirjoitus! Ei näitä kannata ottaa tosissaan (vinkkinä pikku myylle), antaa ihmisten kirjoittaa mitä kirjoittaa, jos he siitä saavat mielenrauhan. Sitä paitsi kirjoittaja ei puhunut Ronn Mossista vaan Ridkestä eli siinäkin on pieni ero ja ero vielä siinäkin että roolihahmon nimihän on oikein kirjoitettuna Ridge ;)
oli provo, mutta eikös se Ron Moss ole ollut jossain homopornoleffoissa...