USA rulaa kybällä!

...ettekä te mahda sille mitään :)
3281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

olet paisekasvoinen apina. Eikö totta?

Äänestä

on aika kyseen alaista. Jenkkilä elää raa’asti velaksi. Heidän savupiippu teollisuus ei ole kilpailukykyisiä (esim terästeollisuus on ainakin 15 vuotta ajastaan jäljessä. 20 vuoteen ei ole tehty uusia öljy jalostamoita, nyt taitaa tulla kyllä uusia, kun Katriina vähän riehui…).

Äänestä

Monien mielestä kyllä jenkkien talous on ollut taantumassa jo monta vuotta,eivätkä he ole enää johtava talousvaltio.Velaksi elävät,minkä kerkiävät,tulee kostautumaan lähitulevaisuudessa.Ainoa tapa saada sitä niin kallisarvoista öljyä halvemmalla,on varastaa muilta.JENKKIEN ALAMÄKI ON ALKANUT,ETKÄ SÄ MAHDA SILLE MITÄÄN.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


USA #1! kirjoitti:

...ettekä te mahda sille mitään :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu