kandalainen toimittaja Victor Malarek kuvaa kirjassaan "Natashat, seksibisneksen uhrit" miten Israelin juutalaiset kohtelevat rasistisesti ukrainalaisia, venäläisiä ym. naisia. Juutalaiset houkuttelevat ensi näistä maista nuoria tyttöjä töihin Israeliin, luvaten töitä tarjoilijoina tai siivojina, mutta perille saavuttuaan tytöt hakataan, raiskataan ja suljetaan lukkojen taakse bordelleihin, ja heidät pakotetaan palvelemman vasten tahtoaan 12 -18 miestä vuorokaudessa. Vastaan hangoittelevat hakataan armottomasti. Perustelleen oikeuslatokselleen tätä käytäntöä sillä, että on parempi tuoda näitä naisia ulkomialta, jottei juutalaisten naisten tarvitse ryhtyä huoriksi, oikeuslaitos ja poliisi eivät puutu tähän systemaattiseen raiskaukseen ja naisten tuhoamiseen.
Victor Malarek rasismista
Järkyttynyt...
4392
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
ne pahat sutenöörit, huume- ja orjakauppiaat on nazeja ja juutalaiset on hyviksii ja suvaitsevaisii. Mää oon nähnyt niin elokuvissakin!
Kun Suomenkin alueen kautta kuljetetaan lännen bordelleihin juutalais-johtoisen "venäläisen" mafian pakottamia naisia "seksityöhön" useita tuhansia joka vuosi, sillä täytyy olla demografista vaikutusta jopa Venäjällä, puhumattakaan Georgiasta tai pienemmistä entisen Neuvostoliiton kansoista.
Ne naiset eivät palaa koteihinsa terveinä, vaan ihmisraunioina jos ollenkaan.
kerro huomioistasi myös kaikille kavereillesi ja keskustele asioista heidän kansaan.
Juutalaiset saavat kostaa kokemansa vääryydet.
Ainaski Bushin mielestä, ja sehän on tosi
viisas...