m-b c280

Kertokaa kokemuksia kyseisestä autosta. Onko toiminut hyvin ja paljon maksaisitte autosta saksassa vm. 98-00. Ja lisäksi onko kulkeeko auto hyvin kyseisellä koneella.
1440
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Itellä tuollainen ja hyvin on pelittänyt. Nyt mittarissa 138 tkm. Automaatti ja muut tekis mieli sanoa varusteet.

Saksassa kokeilin, niin otti sen 250 mittariin. Tais olla paikallisessa rek otteessa joku 238 tai jotain, en enää muista, mutta kyllä tarpeeksi menee.

Niin ja Saksassa joudut maksamaan juuri sen mitä myyjä pyytää, tai voit jättää ostamatta.

Mikäli alkaa auliisti tinkimään, jätä sikseen, koska silloin laitteessa on todennäköisesti jokin "miina".

Kaikin puolin hyvä ostos, verot vain oli perseestä ja nyt on oikaisuvaatimus sisällä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aki kirjoitti:

Kertokaa kokemuksia kyseisestä autosta. Onko toiminut hyvin ja paljon maksaisitte autosta saksassa vm. 98-00. Ja lisäksi onko kulkeeko auto hyvin kyseisellä koneella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu