missä asennossa rengas on emättimessä

Mulla on rengas ihan melkein avonaisena ympyränä sisälläni! eilen kun tunnustelin että miten se siellä oikein on, niin sehän on ihan auki, eikä litissä! Hämmästyin tosi kovasti .Miten teillä muilla se on??
1400
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ja niin sen kuuluukin olla. Sinussa ei ole mitään vikaa, ei myöskään renkaassa. Se ei venytä lihaksiasi eikä löysytä emätintäsi. Emätin on rakenteeltaan veltto pussi, joka muotoutuu miten kulloinkin tarvitsee. Ei siis hätää! Hyviä jatkoja renkaan kanssa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HASSUAKo!? kirjoitti:

Mulla on rengas ihan melkein avonaisena ympyränä sisälläni! eilen kun tunnustelin että miten se siellä oikein on, niin sehän on ihan auki, eikä litissä! Hämmästyin tosi kovasti .Miten teillä muilla se on??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu