..katsoinpas eilen päättömän ratsumiehen.. se tunnelma oli kuin häivähdys pervokin sielunmaisemasta.. usvaa..synkkiä värejä ja kauhuu,
juuh eilen olin kotona.. joten se on vissiiin tänään se lähtö radalle tai mieluiten treffeille jos joku nyt sattuu lähtee.. joitain vastauksia oon saanut etsiessäni noitavaimoo..
juuh eilen olin kotona.. joten se on vissiiin tänään se lähtö radalle tai mieluiten treffeille jos joku nyt sattuu lähtee.. joitain vastauksia oon saanut etsiessäni noitavaimoo..
Vastaukset 8
Vanhimmat
Vai oot jo edistyny noitavaimon etsinnässä..hyvä! Mille radalle sä meinaat lähtee?
..kamppi-kallio-radalle lähtee..
no pientä edistystä.. odotin että olis ollut tänään treffit erään ehdokkaan kanssa mut ei oo soittanut..
rata se on?En oo kuullu.. Ja kyllä se treffikamu viel kerkii soittaa,päivähän on vasta nuori..! Tai mikset sä soittais sille? :))))
..ei oo sen numeroo.. tää on tätä nopeeta toimintaa..ilmoitus nettiin, vastaus, puhnumero ja sovitaan pikasesti treffit jos vaan vähänkään nappaa..juuh..
..se rata on baarirata..
..nopeeta taitaa olla,joo-o!! Menes livestä ettii,ehkä tärppää.. Ai baarirata..no höh! :)) Älä mee sellaselle radalle..!!
..kääks ei.. ei luonnistu.. heh no yleensä.. iskuyritykset.. kyllä tulee muistoja mieleen..höhhöhööö..
joo parempi netin kautta.. onnistunut paremmin ja mikä siinä nopeessa toiminnassa.. turha sitä turhaan on odottaa että kirjotelllaan ja katellaan, höh.. siinä vierähtää helposti vaikka vuosi.. ja niin pitkään yksin en kestä olla.. näin on näppylät..
baariratapa hyvinkin..
mut onhan livenä viel nopeempaa ku netissä..;))
..mut epävarmempaa.. baareissa ei katota pintaa syvemmälle.. ja kyllä sekin merkkaa sentään.. tai pitäis.. ei sillä ettenkö olis ihan katseenkestävä mut baareissa se on vaaan niin pinnallista et.. no tulee sellanen lihatiskifiilis..