niin edelleen mitä mieltä olitte siitä?? musta se veti aika hyvin mutta tietenki jännitystä oli sen verran ettei se varmaan ihan niin hyvin menny mitä se oikeesti osaa.. nyt oli lapinkansassa puolen sivun juttu siitä ja oulun karsinnat kun alko niin oli pikku juttu.. aika hyvin minun mielestä että kerran vilahtanu telkkarissa niin kaks juttua jo kirjotettu. =)siinä haastattelussa kysyttii että mikä erottaa sinut antti tuiskusta niin vastaus oli ihan helvetin hyvä.. "olen kaks kertaa painavampi enkä ole ikinä ollu siwassa töissä" v***u että sain makeat naurut =)
mitä mieltä olitte ivalon pojasta??
diidaa..
131176
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
hauskaa.. Tekisi mieli läimäyttää sinua poskelle juuri silloin, kun seuraavan kerran naurat liian helpoille jutuille. Hämmentynyttä katsetta seuraa alahuulenväpätys ja sitten itku. Olen opettajasi senkin vietävä "ei niin Homo Sapiens", taidat olla apina.
Kerrankin joku vitun mulkero puhuu asiaa. Vituttaa kun moni mulkero nauraa huonoille jutuille, se on vitun ärsyttävää!
vai että opettajani?? no huhhuh..tuo on jo aika naurettava kommentti ja liian helpoille jutuille.. mikäli olet elämäsi aikana sattunut edes ohi mennen huomaamaan niin jokaisella ihmisellä on omanlaisensa huumorintaju ja nauraa jutuille jotka on itestään hauskoja! mutta ihan miten "ei niin homo sapiens" haluaa asiansa ilmaista =)
Täällähän on omia velikyrpäsiäni haukkumassa jotain vitun limanuljaskaa. Odottakaahan saatanan mongolodit kun saan teidät paskasiin käsiini!
Älä välitä hulluista, joskin älykkäistä veljistäni. Tein juuri pika-analyysin sinusta.. Pidät nahkahousuista ja tunget kurkkua kalsareihisi. V.loppuisin ennen kännäystä leikit vaipoilla kakkaleikkejä ja tilaat oikeanlaisia vaippoja Saksasta asti, joihin pystyy vetämään oikeat emämujut vaikkapa kaupassa käydessäsi. Olenko oikeassa?
no helvetti, sun analyysi meni kyllä ihan nappiin.. =) yhtä asiaa mä en vaan ymmärää. jos mä kysyn asiallisen kysymyksen, eli painotin enemmänkin asiaa mitä piditte kyseisestä henkilöstä niin miksi ihmeessä pitää alkaa arvostelemaan sitä minkälaisille jutuille mä nauran? tai ylipäätään nussia pilkkua tai etsiä jotain sellasta asiaa että varmasti pääsis aukoon päätä.. tyhmä ei nyt ymmärrä!!!!
..että rakastan sinua. Onko tunne molemminpuolinen.? ANTAUDU MINULLE! OLE MINUN FILTHY SLUT!
OI IHANAA!! tätä minä odotin ja nyt sain haluamani, nyt elämä näyttää huomattavasti valoisammalta.. toivottavasti meidän yhteinen taival rakastavaisina ei lopu ikinä!!
Kyllä osasi ivalon mies vetää hyvin. Huumorikin parhaasta päästä :D.
Huomata saattaa että heti täällä on etelän vetelät kateuksissaan vittuilemassa kun eivät oman kylän ruikkumunat pärjänneet Idolsissa, kutti perkele :D
Pohjoisessa osataan laulaa, onhan täältä paljon tangolaulajiakin ja myös viimevuoden Idolsi Antti Tuisku!!!
Ja tämä huumorihan on vain pojoisen ihmisten syntymälahja. Etelässä asuu kireitä tiukkapipoja, omaan napaan tuijottajia jotka eivät osaa iloita toistenmenestymisestä vaan ollaan niinkuin hyeenat haukkumassa. Näkee ihan selvästi kuin huono itsetunto on!!!!
Oikea homma! Olen täysin sielun ja ruumiin voimissa samaa mieltä! Etelän pellet, suksikaa v...t..uun morkkaamasta parempia!!! Meiltä lappilaisilta sitä sisua ja luonnetta löytyy jos keltä!! :)
Antti osas juu laulaa :) Olen kuullut sen monesti laulavan Hovissa.. Tyypillä on tyylitajua ja kiva ääni, tukasta puhumattakaan! ;) Suloinen ilmestys sanon minä :) Asennetta löytyy kuhan rohkeutta tulee lisää!
kyllä meijän naapurin antti voittaa kaikki mennen tullen ja palatessa. =)
Jep, näin on :))