Terve. Kaveri on autoa kyttäämässä ja osui silmään tällainen kärry.
Mahtaako kukaan tietää tästä opelista sen enempää ?
http://www.nettiauto.com/viewVehicle.php?id_car=428012
Kovinpa vähän ajetuksi väittävät. Onkohan seissyt liikkeessä kauankin ? Kukaan koeajanut ?
Ei viitsi turhaan lähteä katsomaan jos on täysi pommi....
Mahtaako kukaan tietää tästä opelista sen enempää ?
http://www.nettiauto.com/viewVehicle.php?id_car=428012
Kovinpa vähän ajetuksi väittävät. Onkohan seissyt liikkeessä kauankin ? Kukaan koeajanut ?
Ei viitsi turhaan lähteä katsomaan jos on täysi pommi....
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kierrä hyvä ihminen kaukaa noi Kehä III:n varressa pesivät jobbarihäkit!! Tai jos haluat tapella ihan päivänselvistä asioista, kuten liikkeeseen tuomasi vaihtoauton loppuvelan maksusta, rekisteröinnistä, dieselverosta, ostamasi auton maksamattomista ajoneuvoveroista johtuvasta ajokiellosta yms. niin tervemenoa jymäytettäväksi! Varsinkin Nuolikujalla majailevat pahimmat kalapuikkoviikset.
omphan hyväuskonen aasi,jos noinpaljon on yhdelle ihmiselle sattunut,niin eikö olisi lääkäri seuraava paikka, eikä autoliike jonne tollanen holhokki jostain syystä aina joutuu, eihän noista mikään toteudu jos itse ei halua! kannattaisi joskus katsoa peiliin ja viettää pieni kyselytunti itsensä kanssa,johan tollasella on vaikeuksia kohtaa muita ihmisiä missä vaan, saati autokaupassa. nehän ei tunnetusti ole sosiaali toiumistoja, olet holhouksen alaisessa tilassa!
Ei ne lääkärit auta autokaupoissa, vaikka täällä niin moni toisiansa kehoittaakin menemään lääkäriin...öööh...joojoo...autotohtori...hmm, se kuulostaisi paremmalta...kai.
paikkaansa: myin oman Astrani viime vuonna (vm 1992) jolla oli ajettu 150 tkm. Mutta tässä autossa ei ole alkuperäiset rekisterikilvet: ne on joko uusittu vain Eurokilviksi, tai auto on tuontiauto tai auto on joskus poistettu Suomen rekisteristä ja reksiteröity uudelleen. Soittele autosta itse lisää, vai miten avuton olet????