huomenta lone ja muut

yritän nyt laittaa niihin kuviin vähän txtii jos se onnistuu ,ettei vaan tyrkkää massapostittaminen kielletty
5314
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

veikkaan et on puoliperä jos se ois täysperä niin aisat ois hännän alla vetokidas kiinni ja kärrykin on vähänniinkun jolly mut sekin vähän vajaavainen,taitaa veturi olla unkarilainen polle,siellä varmaan erittäin suosittu,semikä tos veturis on hyvää,niin ei tarvii noit donitseja vaihdella ,kunhan muistaa kengittää sen tarpeeks usein,niin ei sitte lähdössä jää suddaamaan paikalleen,mut vaihteita sais olla enemmän,ei oo ku yks eteen ja pakki,se paha puute et aluevaihtaja ja puolittaja puuttuu

Äänestä
  • ja vielä nokallinen,kun meillä ei oo noita nokkamalleja enimmäkseen kun kasettivehkeenä ja veturi viel köyhänmiehentelillä,näyttää kärrykin olevan oikee kapellivehe,mut tohon ku laittaa parintonnin hivakan kamaa kyytiin ja tekee lähtöö, niin toi veturi aivastaa vaan kerran ja jää siihen paikkaan,eikäsil oo välii vaik tuol hytas kunka hämmentelee tota askia ja polkee noit urkuharmooneja,niin se on siinä ja pysyy

    Äänestä

  • rahtari1 kirjoitti:

    ja vielä nokallinen,kun meillä ei oo noita nokkamalleja enimmäkseen kun kasettivehkeenä ja veturi viel köyhänmiehentelillä,näyttää kärrykin olevan oikee kapellivehe,mut tohon ku laittaa parintonnin hivakan kamaa kyytiin ja tekee lähtöö, niin toi veturi aivastaa vaan kerran ja jää siihen paikkaan,eikäsil oo välii vaik tuol hytas kunka hämmentelee tota askia ja polkee noit urkuharmooneja,niin se on siinä ja pysyy

    kolmekertanen rekkatsetti,ku on puoliperään viel laitettu kaks kärryy viel perään,täytyy kyl olla melkonen fakiiri ketä ton peruttaa suoraks jos ei aisoja saa lukittu tai oo kaukoohjainta ,ku on niin monta taipuvaa vetokitaa,mut tiedän maan missä noit käytetään ja niillä ajetaan enimmäkseen eteen päin,melkonen juna

    Äänestä

rahtari tässä kanssa pitää kokeilla heräillä kunnolla kahvin voimalla;=)No ajeleppa siellä rauhassa kun lähdet liikeelle:=)

Äänestä

Minä laitan noi tekstit sinne kuvien alle, ehkäpä jopa osaan laittaa oikean kuvan alle oikean tekstin, mutta varma ei voi olla. =)

Tuli kellon ympäri nukuttua vaihteeks.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rahtari1 kirjoitti:

yritän nyt laittaa niihin kuviin vähän txtii jos se onnistuu ,ettei vaan tyrkkää massapostittaminen kielletty

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu