keravalla varkaita

keravalla pyörii järvenpääläisiä nuoria varastelemassa autoista stereoita tyypit ehkä tiedossa odotellaan että tulee vastaan niin pelataan pesäpalloa niitten kanssa..
3675
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tässä, häh?

Äänestä

EN MÄÄ ol YHTÄ NÄHNY. MISÄ MUKA?

Äänestä

Jos kohdalle osuu näitä varastelevia kusipäitä niin varmuudella alkaa läski tummumaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiedoksi kirjoitti:

keravalla pyörii järvenpääläisiä nuoria varastelemassa autoista stereoita tyypit ehkä tiedossa odotellaan että tulee vastaan niin pelataan pesäpalloa niitten kanssa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu