Miks jengi ei kuuntele hyviä pändejä, missä musiikilla on jotain merkitystä..
Ketä vittua jotain tanssiminen, elehtiminen ja ulkonäko kiinnostaa.. Vittu mainostava media on muuteskin ihan perseestä.
Idols on hevon vitusta. Näin äsken netistä videon jostai Lovesta ja täytyy sanoa, että siinä oli ainut suht normaali henkilo. Ainoa mitä siinä oli vikaa, että se osallistui koko paskaan ohjelmaan.
Idols on paskaa
Totuuss
3
304
Vastaukset
- jkkjj
eihän tuossa sun viestissäsi ollut mitään muuta perseestä kuin sinä itse!
- nasu
yhtä seko olet kun se ibikin...sielunveljiä...menkää sinne britteihin ettii sitä elämää...kuitenkin sua se mainostava media sen verran kiinnostaa että tuollaisen videon olet nähny...puhut ittes pussiin
- blaaahhh
kannatan
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774592- 1781825
- 1241520
- 351006
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️16961- 78873
- 85856
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78832- 45797
- 4778