Eteläisimmästä suomesta mietin talvikausi paikkaa
lapsi perheelle. pulkkamäkea talveksi kaivattaisiin, siistejä pesutiloja ehkä jotain hiihtolatua ja leikkipaikkaa
lapsi perheelle. pulkkamäkea talveksi kaivattaisiin, siistejä pesutiloja ehkä jotain hiihtolatua ja leikkipaikkaa
Vastaukset 10
Vanhimmat
Paras on Messilä - on rinteet, hoidetut ladut, pilkkijärvi, avanto, saunat,suihkut ja Lahti palveluineen josko ehtis tympääntymään.
varmaan aika kallis?
Jollen ihan väärin muista talvipaikka Mesilässä maksaa noin 450 sähköt päälle..
Mutta viihtyvyys riippuu tietty siitä mitä hakee.
Kokemuksemme ovat vähän toista luokkaa, mutta emme lasten kanssa liikukkaan.
Oli vain yksi huoltorakennus ja matkat alueen perältä todella pitkät.
Oluttarjoilu kyllä näytti pelaavan. Mutta kun piti lähteä liikkeelle aamupäivällä, niin kaikki vc.t ja suihkut olivat tuntikausia siivouksen vuoksi suljettuja.
Henkilökunta ansaitsi kyllä täydet pisteet päästämällä meidät saunann suihkuun.
Oli myäs hinnaltaan sieltä kalleimmasta päästä.
580 €.
Kun osaat oikeille henkilöille asiasi esittää ja heidät juottaa, niin kyllä järjestyy.
Tarvittaessa rakentavat sinulle haluamasi paikankin valmiiksi kohtuullisesta maksusta tietenkin..
Alue on hyvin varustettu ja hyvällä paikalla, muutamat asukit vain eivät ansaitse kovin korkeaa arvosanaa.
Mikä siellä Vankkuri Vehmaalla on? mikä niissä eräissä asukkaissa on vikana,onko heistä häiriötä mikä mikä heissä on vikana?
Mikä laskee heidän arvosanan???
Olisko sielä joku hyvä hotelii rinteen kyljessä! Jos niin sitä parempaa talvipaikkaa tuskin on olemassa.
millainen talvikausipaikka on ruka