Kuopion pätevin plastiikkakirurgi

pks

Mikähän plastiikkakirurgi olisi Kuopiossa pätevin suorittamaan rasvaimun? Kertokaas jos teillä on jostain kirurgista/paikasta positiivista tai negatiivista kokemusta Kuopiossa.

4

1890

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kirurgiaa

      Itse kuopiolaisena käytän aina muita plastiikkakirurgeja. Hk. kokemusta ei paikallisista siis ole ,muuta kuin erään tuttavan tuttavani kautta. Hän on leikkauttanut rintojaan (ripustus ja pienennys)ja korjausleikkauttanut myöhemmin samalla naispuolisella ja en tiedä tuliko siitä hyvä sitten loppujen lopuksi. Ainakin jotain "sotimista" siinä oli ja pahat haavatulehdukset toisella kerralla(vai oliko se jo kolmas?) silloin aikoinaan. Voihan toki näissä olla hyviäkin, minäkin haluaisin kuulla kokemuksista, jos sellaisia löytyy. Tsemppiä sulle!

      • kate

        On esim. Papp Anthony, Maj-Len Korvenoja, Setälä Leena ja Mustonen Paula. Yksityissektorilla Papp on tehnyt eniten leikkauksia, mutta kaikki päteviä lääkäreitä.


      • silari
        kate kirjoitti:

        On esim. Papp Anthony, Maj-Len Korvenoja, Setälä Leena ja Mustonen Paula. Yksityissektorilla Papp on tehnyt eniten leikkauksia, mutta kaikki päteviä lääkäreitä.

        Surrennutin rintani Pappin avulla tässä jokunen vuosi takaperin eikä ole mitään pahaa sanottavaa.


    • Anonyymi

      Kävin vuosia sitten korjauttamassa pienen kaksoisleukani Kuopiossa A.Papp tämän teki. Mukava mies, mutta kaduin pitkään operaatiota. Leuka ei kiinnittynyt ja lopputulos oli pahempi jälkeen kuin mennessä.
      Tyhmä olin kun en mennyt lopputarkastukseen, otti niin paljon päähän kaikki se vaivannäkö lopputulokseen nähden.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      193
      1422
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      138
      913
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      85
      882
    4. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      52
      821
    5. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      53
      786
    6. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      253
      677
    7. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      10
      660
    8. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      330
      639
    9. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      58
      634
    10. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      53
      604
    Aihe