Missä paras vaihtotarjous nyt?

Pitäisi päästä eroon -89 golfista. Tänne ei tule hesaria joten ilmoituksia en pääse tarkistamaan.
2895
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ja jos annat vaihdossa, sinulle hyvitetään vähemmän kuin käteisalennus. Eli halvemmaksi tulee jättää auto tien poskeen, irroittaa rekkarit ja ostaa autokaupoasta auto suoralla rahalla kuin viedä autosi liikkeeseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pääkaupunkiseudulla kirjoitti:

Pitäisi päästä eroon -89 golfista. Tänne ei tule hesaria joten ilmoituksia en pääse tarkistamaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu