lukekaa mun vitsi

mustanaamio oli nakki kiskalla ja myyjä kysy laitetaanko kaikki mausteet.tiiäteks mitä mustanaamio vastas,arvauksia otetaan vastaan>>
3358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

äkkiä....kerro.....!!

Äänestä

rohkeasti kirjoittaa yhteen...eli ei tarvitse painaa välilyöntiä;-)

Äänestä
  • on ihan valtaisan rohkea..............!!! voi laittaa kamalasti pisteitä joka puolelle...........

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


j,j95 kirjoitti:

mustanaamio oli nakki kiskalla ja myyjä kysy laitetaanko kaikki mausteet.tiiäteks mitä mustanaamio vastas,arvauksia otetaan vastaan>>

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu