Yasmine

Täällä vaan kirjotellaan negatiivisiä Yasmine pillereistä, onks kellään mitään positiivistä kerrottavaa?
2543
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä täältä ainakin yksi tyytyväinen käyttäjä on :) Jouduin vaihtamaan merkkiä jatkuvien välivuotojen ja mahakipujen takia ja yasminit tepsivät hyvin! =)

Äänestä
  • käyttäny about 2 vuotta melkein jetsulleen, no propleemos, viimeset finnitkin lähti pillereiden myötä.. ei voi valittaa, kai ne on niin yksilöllisiä nuo erinnäiset sivuvaikutukset.. kokeilemalla se oma merkki parhaiten löytyy, hinnoissahan ei onneksi taida eroa paljon olla :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sinisimpukka kirjoitti:

Täällä vaan kirjotellaan negatiivisiä Yasmine pillereistä, onks kellään mitään positiivistä kerrottavaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu