http://www.pakkotoisto.com/vbulletin/attachment.php?attachmentid=16054
Tuore kuva, onko joku näistä se "Mike" ?
Tuore kuva, onko joku näistä se "Mike" ?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Mika on ekana vasemmalla. Tuo sohvan oikeassa laidassa röhnöttävä muuten näyttäisi olevan Marko Savolainen.
Kuvittelin jotenki et Mika olis ollu paljon isompi.
"Kuvittelin jotenki et Mika olis ollu paljon isompi."
Kyllä se pari vuotta sitten olikin selvästi isompi.
Miedommat aineet ja vähemmän aikaa treenaamiseen nykyään...
Jos olet pakkista lukenut (ja ilmeisesti olet...), niin kyllähän se nykyään aina muistuttaa, että hän on ihan tavallisen kokoinen kaveri. Tosin T-paita päällä tai ilman paitaa näyttäisi kyllä edelleenkin paljon tavallista isommalta.
Vasemmalla Mike, se ISO kaveri siinä sohvalla on legenda Marko "SUPERMASSA" Savolainen ja silmälasipäinen Pakkotoisto -hupparissa oleva on Jouni Virtamo (tuttu mm. Bodaus -lehdestä!).
ehkä se on yhtä pitkä kuin leveä mutta ei kovinkaan pitkä vaan jotain 170 cm päälle elikkäs aika tumppi. mikä iso mies tuollainen muka on? esim "big show" on iso mies!
?!?!?!?!
Pakkotoisto = Blast massa = Fast Massa = ravinto?
TeiniX?!?!=!?!?!?
http://www.pakkotoisto.com/vbulletin/attachment.php?attachmentid=16071
Vasen. Isoin ylivoimaisesti.
Aki Mähönen, 2004 noviisien raskaan kakkonen...
pakkikseltakin poispotkittu Tomi, joka joskus tännekin skiivaa. Toi bimbomisu on tomin uusin hoito, jota se joka paikassa hehkuttaa!
Täh? Onko tonppa oikeesti potkittu pois pakkikselta?
kuulin semmosta et oli kova kuuri päällä ja aivot jäivät jumiin alkuihmisen tasolle. Tuossa tilassa fyysinen suorituskyky on parempi, mutta älylliset toiminnot aika heikot. Lienee pistänyt tietokoneen tai jotain paskaksi kun ei enää tajunnut sitä tai muuten vain paikat säpäleiksi. Crush everything you don't understand. Jos et tajua niin kannattaa murskata oman turvallisuutesi takia. Äijä elää jotain kivikautta. Kannattaa pysyä kaukana :D
ei se ollu tomi vaa se toinen siellä myymäs ollu tyyppi joka on alkuihmise tasol...
possuja ovat.