Pakkotoistosta kuva

142777
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Mika on ekana vasemmalla. Tuo sohvan oikeassa laidassa röhnöttävä muuten näyttäisi olevan Marko Savolainen.

Äänestä
  • Kuvittelin jotenki et Mika olis ollu paljon isompi.

    Äänestä

  • Berryboy kirjoitti:

    Kuvittelin jotenki et Mika olis ollu paljon isompi.

    "Kuvittelin jotenki et Mika olis ollu paljon isompi."

    Kyllä se pari vuotta sitten olikin selvästi isompi.
    Miedommat aineet ja vähemmän aikaa treenaamiseen nykyään...

    Jos olet pakkista lukenut (ja ilmeisesti olet...), niin kyllähän se nykyään aina muistuttaa, että hän on ihan tavallisen kokoinen kaveri. Tosin T-paita päällä tai ilman paitaa näyttäisi kyllä edelleenkin paljon tavallista isommalta.

    Äänestä

Vasemmalla Mike, se ISO kaveri siinä sohvalla on legenda Marko "SUPERMASSA" Savolainen ja silmälasipäinen Pakkotoisto -hupparissa oleva on Jouni Virtamo (tuttu mm. Bodaus -lehdestä!).

Äänestä
  • ehkä se on yhtä pitkä kuin leveä mutta ei kovinkaan pitkä vaan jotain 170 cm päälle elikkäs aika tumppi. mikä iso mies tuollainen muka on? esim "big show" on iso mies!

    Äänestä

?!?!?!?!

Äänestä
  • Pakkotoisto = Blast massa = Fast Massa = ravinto?

    TeiniX?!?!=!?!?!?

    Äänestä

  • Aki Mähönen, 2004 noviisien raskaan kakkonen...

    Äänestä

  • pakkikseltakin poispotkittu Tomi, joka joskus tännekin skiivaa. Toi bimbomisu on tomin uusin hoito, jota se joka paikassa hehkuttaa!

    Äänestä

  • jukkis kirjoitti:

    pakkikseltakin poispotkittu Tomi, joka joskus tännekin skiivaa. Toi bimbomisu on tomin uusin hoito, jota se joka paikassa hehkuttaa!

    Täh? Onko tonppa oikeesti potkittu pois pakkikselta?

    Äänestä

  • Roudarinpoika kirjoitti:

    Täh? Onko tonppa oikeesti potkittu pois pakkikselta?

    kuulin semmosta et oli kova kuuri päällä ja aivot jäivät jumiin alkuihmisen tasolle. Tuossa tilassa fyysinen suorituskyky on parempi, mutta älylliset toiminnot aika heikot. Lienee pistänyt tietokoneen tai jotain paskaksi kun ei enää tajunnut sitä tai muuten vain paikat säpäleiksi. Crush everything you don't understand. Jos et tajua niin kannattaa murskata oman turvallisuutesi takia. Äijä elää jotain kivikautta. Kannattaa pysyä kaukana :D

    Äänestä

  • sivusta seuraaja kirjoitti:

    kuulin semmosta et oli kova kuuri päällä ja aivot jäivät jumiin alkuihmisen tasolle. Tuossa tilassa fyysinen suorituskyky on parempi, mutta älylliset toiminnot aika heikot. Lienee pistänyt tietokoneen tai jotain paskaksi kun ei enää tajunnut sitä tai muuten vain paikat säpäleiksi. Crush everything you don't understand. Jos et tajua niin kannattaa murskata oman turvallisuutesi takia. Äijä elää jotain kivikautta. Kannattaa pysyä kaukana :D

    ei se ollu tomi vaa se toinen siellä myymäs ollu tyyppi joka on alkuihmise tasol...

    Äänestä

possuja ovat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ketä he ovat? kirjoitti:

http://www.pakkotoisto.com/vbulletin/attachment.php?attachmentid=16054


Tuore kuva, onko joku näistä se "Mike" ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu